TOMINO - reklamná agentúra

Reklamné predmety a ich branding  

Na reklamné predmety využívame BRANDING:

Tampónovou tlačou sa potláčajú v podstate všetky druhy materiálov (plasty, sklo, kovy, drevo, koža, keramika). Technológia je vhodná hlavne pre rozmerovo menšie predmety. Sú to napr. guľôčkové perá, otvárače, zapaľovače, kľúčenky a iné.

Sieťotlač je tradičná a relatívne univerzálna technológia na potlač rôznych materiálov. Prednosťou sieťotlače je vysoká viskozita nánosu farby, stálosť farieb a životnosť samotnej potlače. Jej výhodou je možnosť potláčať širokú škálu povrchov, ktoré nie sú ideálne rovné a hladké. Sieťotlač odporúčame v prípade, ak chcete potlačiť väčšie množstvo textilu. Vyžaduje totiž pomerne náročnú prípravu, ktorá sa premieta do celkových výrobných nákladov.

V tomto prípade sa razba aplikuje bez fólie, iba vytlačením motívu do materiálu. Realizuje sa tlačovou formou bez farby alebo raziacou formou. Dosahuje sa ňou tiež veľmi zaujímavých efektov, využíva sa hlavne pri obaloch kníh, diároch, ale tiež pri etiketách a obaloch či exkluzívnych katalógoch.

V tomto prípade sa razba aplikuje bez fólie, iba vytlačením motívu do materiálu. Realizuje sa tlačovou formou bez farby alebo raziacou formou. Dosahuje sa ňou tiež veľmi zaujímavých efektov, využíva sa hlavne pri obaloch kníh, diároch, ale tiež pri etiketách a obaloch či exkluzívnych katalógoch.

Transferová tlač je tlač sieťotlačou cez prenosové médium. Po natlačení motívu sa následne aplikuje vysokým teplom a tlakom na potláčaný produkt- najmä textil . V situáciách, keď nie je možné, alebo celkom vhodné, potláčať náročnejšie či pre priamu tlač neprístupné miesta a plochy, je nepriama - transférová tlač lepšie, resp. jediné riešenie pre zvládnutie sťažených podmienok. V prípadoch náročnejších motívov na komplikovanejšie materiály umožňuje kvalitnejší výsledok, resp. lepšiu flexibilitu pri aplikovaní a variovateľnosť umiestnenia potlače.

Gravírovanie pomocou laseru je vhodné najmä pre malé a jemné vzory, texty a logá. Laserové gravírovanie je jedným z najpraktickejších a najestetickejších spôsobov označovania rôznych materiálov a produktov.
V našej ponuke nájdete gravírovanie do:
• dreva
• skla
• kože
• kovu
• PVC hmoty

Pomocou laserového gravírovania môžete darovať originálny darček alebo pamätný predmet.

Táto forma prezentácie sa používa výhradne pre textílie, tričká, šiltovky, čiapky, uteráky a pod. Logá sú vyšívané na vyšívacích automatoch. Vysoká kvalita nití je zárukou dlhej životnosti a odolnosti voči vysokým teplotám a chemikáliám. Výšivku je možné realizovať na diely, ale i hotové výrobky, tričká, mikiny, šiltovky, pracovné oblečenie, menovky, košieľky na krst, klubové znaky aj erby.

Okrem „katalógových“ reklamných predmetov, ktoré nájdete na dole uvedených webových linkoch, zoženieme či vyrobíme aj „špecialitky“ podľa Vašich predstáv
Sledujte nás na Instragrame
Narnia - reklamné predmety a ich branding
Quintiles - kompletná realizácia 3D loga
ISCARE as - 3D logo do interiéru
MAERSK LINE - 3D tlač, úprava interiéru
3D tlač, digitálna maloplošná a veľkoplošná tlač
OTIS - tapeta na stenu
HEIDELBERG výroba a inštalácia 3d loga

Stránky Tominora.sk využívajú súbory cookies. Používaním Tominora.sk súhlasíte s používaním týchto cookies. Viac informácií.