TOMINO - reklamná agentúra

Interiérová -vnútorná - indoorová reklama  

BRANDING OBCHODNÝCH PRIESTOROV, KANCELÁRIÍ, ADMINISTRATÍVNYCH BUDOV, INTERIÉRU

Branding kancelárií a obchodných priestorov v sebe zahŕňa:
polepy presklených priečok, stien a nábytku s rôznymi druhmi fólií ( wall wrap, One Way Vision , ...), tlač a inštálaciu tapiet a obrazov, výrobu a inštaláciu 3D loga , nápisov a tabuliek z rôznych materialov (polystyrén, plexisklo, kov, komatexu, ...).

TVORBA INTERIÉROVÝCH PREDAJNÝCH PLÔCH

Pri tvorbe a realizácií predajných plôch využívame najmodernejšie technológie opracovania a brandingu komponentou plôch. Podľa predstáv klientov vyrábame reklamné a informačné tabule, svetelné boxy a svetelnú reklamu.

REKLAMNÉ TABULE - SVETELNÁ REKLAMA

Svetelná reklama v sebe zahŕňa svetelné boxy, reklamné tabule, 3D reklamu, písmená a logá, svetelné výstrče a atypickú svetelnú reklamu na budovu či obchod.

Najčastejšie využívanou interiérovou reklamou našimi klientmi sú PREZENTAČNÉ SYSTÉMY, medzi ktoré patria:

Kompaktný, skladací prezentačný systém s hliníkovým rámom vytvára veľkú reklamnú plochu s dokonalo oblými tvarmi. Dodávame komplet, ktorý obsahuje konštrukciu, plnofarebne potlačená fólia na stenu, halogénové svetlá a potlačený prezentačný stolík, ktorý zároveň slúži ako prenosný kufrík na kolieskach.

Prezentačné promo steny nájdu uplatnenie na tlačových konferenciách, eventoch či sales promotion. Hlavnou výhodou promo steny je jej variabilnosť, skladnosť a praktickosť na prenos. Teleskopické tyče smerom na výšku aj šírku umožňujú prispôsobiť veľkosť banneru potrebám klienta. J

PRENOSNÉ PREZENTAČNÉ SYSTÉMY – ROLLUP, BANNERY

Rollupy sú ľahko skladateľné, prenosné, majú nízku hmotnosť. Súčasťou každého systému je taška na prenos. Samozrejmosťou je veľký výber typov podstáv a rozmerov a rôzne typy uchytenia bannerov. Ponúkame Vám viaceré typy do exteriéru, aj do interiéru, jednostranné i obojstranné. Všetky systémy sú určené na občasnú výmenu grafiky.

PREZENTAČNÉ POP UP STENY

Prezentačné Pop Up steny sa využívajú na výstavách, veľtrhoch, workshopoch, konferenciách. Jednoducho všade, kde je potrebné Vašu spoločnosť prezentovať na najvyššej úrovni. Aj vďaka pop up prezentačnej stene zaujmete a oslovíte potenciálneho zákazníka . Okrem toho, že pop up prezentačná stena vzbudí záujem u zákazníka, poskytne aj množstvo iných výhod pre Vás ako vlastníka. Ľahká hliníková konštrukcia je výhodou pri bežnej manipulácii. Ich praktická a jednoduchá konštrukcia zabezpečí zloženie i rozloženie bez náradia za menej ako 10 minút. Zloženú stenu odveziete bez problémov v kufri osobné automobilu. Samozrejmosťou je tiež dotlač odlišnej grafiky.

Sledujte nás na Instragrame
SASAZU - úprava interiéru, výroba a inštalácia 3d loga
OTIS - úprava interiéru, výroba a inštalácia 3d loga
STYLA - prenájom Billboardov a Bigboardových plôch
Facility Services - polep automobilu
AVON - tlač 3D loga
iClinic - reklama na eskalátore
EVA AIR - busboard - polep autobusov

Stránky Tominora.sk využívajú súbory cookies. Používaním Tominora.sk súhlasíte s používaním týchto cookies. Viac informácií.