TOMINO - reklamná agentúra


Interiérová a exteriérové reklama, kníhtlač, 3D tlač, digitálna tlač

Kompletný reklamný a produkčný servis, branding obchodných priestorov, kancelárií, administrtívnych budov a interiéru.

Interiérová - Indoorová reklama
Interiérová - indoorová - vnútorná reklama

Zahŕňa v sebe 3D nápisy a logá, tapety, obrazy, navigačné tabule, polepy presklených priečok, Branding obchodných priestorov, eskalátorov, roll up stojanov, prezentačných stien a stolíkov,...

Exteriérová – Outdoorová – vonkajšia reklama
Exteriérová – outdoorová – vonkajšia reklama

Ponúkame tlač a prenájom citylightov, billboardov, bigboardov, blackligtov Doublebigboardov, megaboardov, superlightov, stien fasád budov, polepy MHD, busboardy, polepy eskalátorov, branding predajní a budov.

Tlač a 3D tlač
Zabezpečujeme komplexnú tlač:

Digitálnu maloformátovú ( vizitky, brožúry,...)
a veľkoformátovú tlač ( billboardy, bigboardy, plachty,...)
Ofsetovú hárkovú tlač ( propagačné materály, knihy,... )
Flexotlač a rotačná kníhtlač ( samolepky v kotúčoch,...)
Termotlač, sieťotlač ( potlač tričiek,... )Uz 20rokov „ Bežime v ústrety“ našim klientom s reklamným fullservisom. V posledných rokoch okrem grafického dizajnu sme u nás zaznamenali zvyšený dopyt na ofsetovu a digitálnu tlač. Z ofsetovej tlače sa možeme popýšiť najmä tlačou kníh, reklamných a propagačných materiálov, katalógov a výročných správ.

Digitálnou tlačou a výhodným prenájmom citylightov, billboardov, bigboardov, megabordov , plachiet a stien, dotvárame vonkajšiu- exteriérovú reklamu. Ku Exteriérovej- Outdoorovej reklame patrí samozrejme aj Mobilná reklama, ktorej prenájom tlač a inštaláciu ponúkame pri električkách, trolejbusoch a autobusoch MHD ( busboardy rôznej veľkosti ) , autobusoch Slovak Lines ,...polepy osobných a nákladných automobilov. Digitálnu tlač využívame aj pri Interiérovej – Vnútornej reklame, a to pri tvorbe a polepoch obchodných priestorov, obchodných či firemných výkladoch, interierových polepoch kancelárií, a to nielen špeciálnymi fóliami , ale i tapetami z rôznych materiálov či 3D nápismi a logami produktov a firiem. Digitálnu tlač využívame aj pri tvorbe prezentačných systémov ako sú roll upy , pop steny, výstavné steny a navigačné tabule ...

Okrem „katalógových“ reklamných predmetov, ktoré nájdete na dole uvedených webových linkoch, zoženieme či vyrobíme aj „špecialitky“ podľa Vašich predstáv a obrandujeme ich firemným či produktovým logom, prípadne sloganom.

NAŠE REFERENCIEBranding obchodných priestorov, prenájom billboardov a bigboardov

Vonkajšiu a vnútornu reklamu realizujeme od grafického návrhu-nápadu cez tlač, resp. potlač materiálov ( papier, fólia,sieťovina Mesh, plasty,...), prenájom plôch, až po samotnú inštaláciu ( výlep grafiky, natiahnutie baneru, vyskladanie výstavnej steny či inštalácie svetelnej reklamy).

Sledujte nás na Instragrame
Narnia - reklamné predmety a ich branding
Quintiles - kompletná realizácia 3D loga
ISCARE as - 3D logo do interiéru
MAERSK LINE - 3D tlač, úprava interiéru
3D tlač, digitálna maloplošná a veľkoplošná tlač
OTIS - tapeta na stenu
HEIDELBERG výroba a inštalácia 3d loga

Stránky Tominora.sk využívajú súbory cookies. Používaním Tominora.sk súhlasíte s používaním týchto cookies. Viac informácií.