TOMINO - reklamná agentúra

Grafický dizajn  

Grafický dizajn a kompletné grafické spracovanie.

Naša GRAFICKÁ časť fullservisovej reklamnej agentúry pozostáva z rozmanitosti „človečenstva“ , ktoré vždy zabezpečí skvelé kreatívne grafické nápady a riešenia. Svojim klientom ponúkame komplexné riešenia v oblasti grafického dizajnu.

Bohaté skúsenosti a dlhoročnú prax s grafickým dizajnom uplatňujeme pri navrhovaní :

FIREMNEJ IDENTITY:

tvorba značky , loga , dizajn manuálu ( použivanie loga a jeho aplikácie ), vizitiek, hlavičkových papierov

letáky, broźúry, katalógy, knihy,plagáty, bilbordy, kalendáre, informačné tabule,...

Výročné správy – dnes sa už menej používajú printové výročné správy. Využíva sa skôr elektronická forma , v ktorých tiež zohráva významnú úlohu grafický dizajn.

- INZERCIE – propagácia firmy , produktu či akcie v printových médiách býva často málo efektívna. Vy však môžete túto efektivitu zvýšiť zaujímavým nápadom a grafickým spracovaním Vášho inzerátu. Vašou prioritou by mal byť grafický návrh spolu so správnym výberom Printového média, umiestnenia inzercie a správnym načasovaním.

- OBALY – vytvorili sme množstvo grafických návrhov a konštrukčných riešení obalov pre produkty potravinárskeho, farmaceutického a spotrebného priemyslu.Pri komplexnom grafickom spracovaní kladieme dôraz na funkčnosť, prehľadnosť a ústretovosť požiadaviek klienta! - Logo, Design manuál – používanie loga a jeho aplikácie – vizitky, hl.papiere, obálky, pečiatky, ... Vytvorili sme desiatky lôg a dizajn manuálov pre naše i zahraničné spoločnosti ako napríklad :VIZUÁLY SPOLOČNOSTÍ A ICH PRODUKTOV

využitie GRAFICKÉHO DIZAJNU vo firemných a produktových reklamných kampaniach-prezentáciach

PROPAGAČNÉ MATERIÁLY

využili sme plnou mierou grafický dizajn na vytvorenie veľkého množstva letákov, plagátov, pozvánok, samolepiek, katalógov, obalov, brožúr, Kníh, kalendárov

INZERCIE:

propagácia firmy , produktu či akcie v printových médiách býva často málo efektívna. Vy však môžete túto efektivitu zvýšiť zaujímavým nápadom a grafickým spracovaním Vášho inzerátu. Vašou prioritou by mal byť grafický návrh spolu so správnym výberom Printového média, umiestnenia inzercie a správnym načasovaním.

OBALY:

vytvorili sme množstvo grafických návrhov a konštrukčných riešení obalov pre produkty potravinárskeho, farmaceutického a spotrebného priemyslu.

Sledujte nás na Instragrame
SASAZU - úprava interiéru, výroba a inštalácia 3d loga
OTIS - úprava interiéru, výroba a inštalácia 3d loga
STYLA - prenájom Billboardov a Bigboardových plôch
Facility Services - polep automobilu
AVON - tlač 3D loga
iClinic - reklama na eskalátore
EVA AIR - busboard - polep autobusov

Stránky Tominora.sk využívajú súbory cookies. Používaním Tominora.sk súhlasíte s používaním týchto cookies. Viac informácií.